Działka budowlana
Kliniska Wielkie, zachodniopomorskie
- 248 000 zł
- 887 m²
- 279,59 zł/m²
Magdalena Kacprz...
Skontaktuj się
Działka budowlana
Kliniska Wielkie, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Działka budowlana
Zaktualizowane: 12 maja 2026
248 000 zł 887 m² 279,59 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 248 000 zł (279,59 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 887 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, oczyszczalnia ścieków (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: Mint Invest S.C., zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: MNI22068
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kliniska Wielkie, Goleniów, goleniowski, zachodniopomorskie
Opis nieruchomości
OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej.
Prezentowana nieruchomość o pow. 887 m2, położona jest w kompleksie działek w miejscowości Kliniska Wielkie.
W sprzedaży posiadamy również działkę sąsiadującą pod zabudowę z lasem o łącznej pow. 5697 m2.
Dla działki istnieje możliwość uzyskania decyzji o warunkach zabudowy polegającej na budowie: BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO. (...)
518 757...
518 757 745